Tonglu Shiqi شرکت صنعتی، با مسئولیت محدود

محصول با کیفیت بالا، خدمات حرفه ای، هسته تامین کننده در صنعت لیزر!

صفحه اصلی > در باره ما

Tonglu Shiqi صنعتی شرکت، آموزشی ویبولیتین واقع در زیبا Tonglu شهر، شهر Hangzhou، که عمدتا با محصولات تبلیغاتی مانند قلم stationeries و بافندگی لوازم جانبی خرید و فروش. با ده سال توسعه، هم ما خود ما تولید تیم، تیم فروش طراحی نصب شده است کنترل کیفیت مدیر منابع انسانی و مالی.

ما از طراحی خود را برای آیتم های تبلیغاتی انجام می دهند و همچنین ما می تواند مشتری جدید محصولات مورد نیاز خود را طراحی. برای چند سال توسعه، هم در حال حاضر هزاران قلم های مختلف تبلیغاتی و صدها مختلف داشته ایم بافندگی سبک لوازم جانبی. و محصولات ما به سراسر جهان مانند اروپا در ایالات متحده آمریکا و آمریکای جنوبی استرالیا، شرق آسیا و ژاپن و غیره صادر شده است. محصولات ما می توانید تست استاندارد برای, برای لوازم التحریر مانند EN71 بخش 1-3, ASTM, رسیدن, بافندگی لوازم جانبی صادرات را ملاقات، ما شخص ثالث اجتماعی مسئولیت بازرسی کارخانه برای مشتریان مختلف را منتقل می کند. SHIQI شرکت SGS گذشت، گواهینامه BV بود.

ما نه تنها تولید قلم تبلیغاتی و لوازم جانبی بافندگی اما نیز آنها را دوست دارم!

خوش آمدید به تماس با ما و ممکن است ما را داشته باشد برنده همکاری در آینده اوقات خوبی داشته باشید!shiqi Ball Penshiqi Ball Penshiqi Ball Pen